E-Ticaret Yazılımı

STE Bilişim, alanında uzman olduğu işlerin başında gelen e-ticaret hizmetleri ile her ölçekte şirketin dijital platformlardaki ihtiyaçlarını karşılayarak sanal dünyada ki mağazanızın anahtarını size sunabilmektedir.

Müşterilerinin ihtiyaçlarını doğru analiz ederek tasarım ve teknolojiyi en iyi şekilde harmanlayan STE Bilişim, projelerini hem web hem de mobil ortamlarda üst sıralara taşımaktadır.

Her projesinde ilk tekliften, proje teslimine kadar işin takibinde olan STE Bilişimdeğişen ve güncellenen teknolojiler doğrultusunda projelerine güncelleme ve bakım desteği de sağlayarak ürettiği web sitesi ve mobil site projelerinin sürekli güncel kalmasını sağlar.

Projenin ilk adımı müşteriyi anlamaktır. STE Bilişim beklentileriniz ve sitenizim amacı doğrultusunda proje dosyanızı hazırlar ve onayınıza sunar.

Proje onayından sonra tasarım ekibimiz ve art direktörlerimiz tarafından tamamen size özel, markanızı / kurumunuzu doğru ve güçlü bir şekilde yansıtacak profesyonel bir tasarım çalışması yapılır.

Tasarım süreci boyunca gelişmeler STE Bilişim tarafından müşterilerimize sunulur ve revizyon talepleri kısa sürede gerçekleştirilir. Tüm tasarımlarımız mobil uyumlu olarak hazırlanır.

  • Pin It
  • Facebook'ta Paylaş

0850 346 58 16

Detaylı bilgi almak için hemen bizi arayın

HEMEN ARA TEKLİF AL

MÜŞTERİ GİRİŞİ

Şifremi Unuttum?

TIKLA ARA
WhatsApp
BAŞA
DÖN