Chrome Tavsiye Ediyoruz

Chrome Tavsiye Ediyoruz

Chrome Tavsiye Ediyoruz

En iyi web tarayıcısı Google Chrome’u Tavsiye Ediyoruz

Google Chrome nedir? Neden Google Chrome tavsiye ediyoruz? En iyi web tarayıcısı Google Chrome mu? STEBİLİŞİM neden Google Chrome tavsiye ediyor?

Google Chrome, 2008 yılında bu yana Google tarafından sunulan ücretsiz bir web tarayıcısıdır.

Google Chrome’un en büyük özelliği her şekilde en hızlı tarayıcı olmak üzere tasarlandı. Web sayfalarını çok hızlı bir şekilde karşınıza getirir ve uygulamalarını en hızlı şekilde çalıştırır.

Temiz, anlaşılır sade ve şık bir arayüze sahip olan Google Chrome ile aynı sayfa üzerinde arama ve gezinme imkanı sunar. Ayrıca Chrome pencelerlerini hızlı ve kolay bir şekilde istediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz.

İnternet üzerinde daha güvenli bir deneyim sağlamak amacıyla tasarlanmıştır Chrome. Kötü amaçlı yazılımlar ve kimliğinizi çalmak isteyen dolandırıcılara karşı yerleşik koruma sistemi kullanır. Güvenlik düzeyinizin en üst seviyede kalması için otomatik güncellemeler sağlar.

(Kaynak : Google , Wikipedia)

STEBİLİŞİM web tasarım ve web tabanlı yazılım geliştiricisi bir ekip olarak Google Chrome’u destekliyor ve tavsiye ediyoruz.

Paylaş

Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçin?

STEBİLİŞİM

Kurumsal Web Sitesi Tasarımı
Dijital Ajans Çözümleri

Uluslar arası aktif olarak hizmet veriyor olmanın gururunu yaşıyoruz.

Kurumsal web sitesi

Kurumsal web sitesi tasarımı ve kurumsallaştırma programımız hakkında detaylı bilgi edinmek ister misiniz?.

Daha fazla bilgi

Web tabanlı yazılım

Şirketlerin ihtiyaçlarına yönelik web tabanlı tüm cihazlardan erişilebilen düşük maliyetli ve pratik yazılım çözümleri sunuyoruz.

Nasıl mı?

Dijitalleştirme

Siz işinize odaklanın, dijitali bize bırakın. Profesyonel ekibimiz sosyal medya hesaplarınızdan müşteri ilişkilerinize kadar sizin için çalışıyor.

evet ben de lütfen 😊