Güvenilir Web Tasarım Firmaları

  • Anasayfa
  • /
  • Güvenilir Web Tasarım Firmaları
Güvenilir Web Tasarım Firmaları

Güvenilir Web Tasarım Firmaları

STEBİLİŞİM’den herkese merhaba bugün üst düzey bir şirket yöneticisinin Google’da “Sağlam Güvenilir Web Tasarım Firmaları” şeklinde bir arama yaptığına şahit olduk kendisine de blog sayfamızda bahsedeceğimizi söyleyerek böyle bir konu ele aldık.

İşin aslına bakacak olursanız sağlam ve güvenilir bir web tasarım ajansı bulmak günümüzde gerçekten zor ve bu konuda doğru adımlar atmak zorundasınız, bizde bu adımları nasıl atmanız gerektiği konusunda size tavsiyelerde bulunacağız.

İlk yapmanız gerek şey çalıştığınız ajansı iyice araştırmak olmalı. “Peki, nasıl araştırmalıyım?” dediğinizi duyar gibiyiz; şöyle ki çalıştığınız ajansı gidip görme gibi bir şansınız veya vaktiniz yoksa Skype vb. programlar aracılığı ile online toplantı düzenleyerek yüz yüze görüşme imkânı bulabilirsiniz. Zaten başarılı dijital medya ajansı çağrı merkezini aradığınız andan itibaren size kurumsallığını güzel bir şekilde yansıtacaktır.

Peki ya sonra? Bunlar yeterli değil tabi ki… Size haklarınızı güvence altına alacak bir sözleşme sunuyorlar mı? Bu sözleşmenin detaylarında ajansın size sunmayı vaat ettiği özellikler açıkça belirtilmiş mi? Eğer bir sözleşme talep ettiğiniz halde bu karşılanamıyorsa oradan uzaklaşmanızın tam vaktidir!

Mobil uyumluluk: Mobil uyumlu olmayan bir site satın alıyorsanız müşterilerinizin %70’ini baştan kaybetmişsinizdir. “We Are Social” tarafından paylaşılan verilere göre 2017 Ocak ayında 238 ülkeden toplanan verilere dayanarak Türkiye’nin internet kullanım yoğunluğunda; masaüstü veya dizüstü bilgisayarlar üzerinden gelen ziyaretlerin %29 oranında gerileyerek %36′ya indiğini, mobil ziyaretlerin ise %33 oranında artarak %61′e çıktığını görebiliyoruz. Bu durum Türkiye’de internet kullanımı konusunda mobil uyumluluğun ne derece önemli olduğunu bir kez daha bizlere gösteriyor.

Referanslar konusuna gelecek olursak web tasarım firmaları genelde son bir ay veya son bir yıl içerisinde yayına aldığı işleri, sizlerin de fikir edinmesi ve varlığını kanıtlamak amacıyla web siteleri üzerinde yayınlar. Tabi usulsüzlük gibi bir durumla karşı karşıya olduğumuz için referans konusunda bile çok dikkatli olmak şart referans verilen bu sayfaları tek tek dolaşıp sayfanın alt tarafında gerçekten araştırdığınız web tasarım firmasına ait bir çalışma mı yoksa başka bir ajansa ait çalışmamı görebilirsiniz.

Hatta bu konuda size en büyük tavsiyemiz; o referans gösterilen şirketleri tek tek aramanız ve bir site yaptırmak istediğinizi bu sebeple firma hakkında bilgi almak istediğinizi söylemeniz, sanırım sizi en doğru sonuca ulaştıracaktır.

Sizde kurumsal bir web sitesi yaptırma amacı ile bu bu makaleyi okuyorsanız, size çok detaylı bir teklif vermek ve neler yapabileceğimizi anlatmak isteriz.

Teklif almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Paylaş

Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçin?

STEBİLİŞİM

Kurumsal Web Sitesi Tasarımı
Dijital Ajans Çözümleri

Uluslar arası aktif olarak hizmet veriyor olmanın gururunu yaşıyoruz.

kurumsal web site

Kurumsal web sitesi tasarımıyla rakiplerinizin bir adım önüne geçin. Üstün performans ve mobil uyumlu tasarımlarla farkınızı ortaya koyun.

Daha fazla bilgi

Web tabanlı yazılım

Şirketlerin ihtiyaçlarına yönelik web tabanlı tüm cihazlardan erişilebilen düşük maliyetli ve pratik yazılım çözümleri sunuyoruz.

Nasıl mı?

e-ticaret paketleri

Hedeflerinize uygun e-ticaret pakedini seçin ve online ticarete hemen başlayın! Dijital dükkanınız 1 günde hazır.

evet ben de lütfen 😊