Kurumsal Web Sitesi Tasarımı

Kurumsal Web Sitesi Tasarımı

Kurumsal web sitesi tasarımı ve geliştirilmiş yönetim panellerimizle müşterilerinize en iyi kullanıcı deneyimini sağlamanıza yardımcı oluyor ve kurumsal web sitesi tasarımlarında hizmet bazında en iyi fiyat garantisini sağlıyoruz.

Yazılımlarımız kesinlikle Wordpress, Joomla vb. ücretsiz olarak dağıtılan hazır yazılımlar değildir. Yazılımlarımızın tamamı STEBİLİŞİM yazılım ekibi tarafından geliştirilmiş sizin adınıza lisanslanan yazılımlardır.

Yönetim Paneli Nedir?

Yönetim paneli web siteniz üzerinde güncellemeler yapabilmenize olanak sağlayan bir yazılımdır. Web siteniz üzerinde ki yazıları, resimleri vb. değiştirebilir; yeni sayfalar ekleyebilir ve bilgilerinizi güncel tutabilirsiniz bunları yapabilmek için sürekli bir yazılımcıdan yardım istemenize gerek kalmadan kolayca yapabilirsiniz. Yönetim panelleri hakkında detaylı bilgi alabilmek için blog sayfamızda ki "Yönetim Panelli Website" adlı makaleyi inceleyebilirsiniz.

Web Yazılım Lisansı Nedir?

Adınıza lisanslanan yazılımlarımız sizin belirlediğiniz alan adına(www.sitenizin-adi.com) sabitlenir ve başka alan adlarında kullanılamaz.

 

  • Pin It
  • Facebook'ta Paylaş

0850 346 58 16

Detaylı bilgi almak için hemen bizi arayın

HEMEN ARA TEKLİF AL

MÜŞTERİ GİRİŞİ

Şifremi Unuttum?

TIKLA ARA
WhatsApp
BAŞA
DÖN