Neden Website Yaptırmalıyım

  • Anasayfa
  • /
  • Neden Website Yaptırmalıyım
Neden Website Yaptırmalıyım

Neden Website Yaptırmalıyım

Hedefiniz yaptığınız işi uzun yıllar boyunca sürdürmekse; bu uzun süreçte en ekonomik çözüm bir web sitesi sahibi olmaktan geçer.

Durumu bir işletme açısından ele alacak olursak her ne kadar küçük işletmeler tarafından önemsenmiyor olsa da Türk Ticaret Kanunu Web Site Yaptırma Zorunluluğu ile alakalı çıkardığı yasa doğrultusunda bu kapsama dahil olan tüm şirketler yasa gereklerini yerine getirecek şekilde bir web site sahibi olmak zorundalar, tüm işletme sahipleri aslında hepiniz birer tüketici olarak düşündüğünüz zaman bir web sitesinin önemini çok daha iyi bir şekilde kavrayabilirsiniz. Hadi beraber düşünelim bir araba kiralamak istiyorsunuz; ilk yapacağınız şey nedir? Google amcaya girip ben araba kiralamak istiyorum demektir öyle değil mi? İşte bu noktada o web sitesine önem veren firmalar için siz potansiyel bir müşterisiniz; tabi iş web sitesi yaptırmaklada kalmıyor web sitesi yaptırırken nelere dikkat etmeniz konusunda yeterince araştırma yapmış olmanız şart ya da bir uzmana danışmanızı şahsen tavsiye ederim.

Bir web sitesi yaptırmak, reklam bütçenizi koruyacaktır çünkü uzun vadede katalog ya da broşür ile tanıtım yapmaktan çok daha az maliyetli olacaktır bunun yanısıra değiştirmek istediğiniz bilgiler ve eklemek istediğiniz yeni ürünler için yeniden baskı maliyeti çıkarmayacak. En önemlisi kolay ve kullanışlı bir yönetim paneli sayesinde, web sitenizi kendiniz rahatlıkla yönetebilme imkanına sahip olacaksınız. Ekonomik ve pratik çözüm üretmiş olmakla kalmayıp ağaçlarımızın bir nebze de olsa korunmasına büyük bir fayda sağlamış olacaksınız.

Fiyat ve Performans oranına bakıldığında; profesyonel olarak hazırlanmış bir web sitesi reklam ve tanırım araçları içerisinde en iyi çalışma olarak seçilmiştir.

Bir başka konuda şu ki günümüzde çokça tercih edilen Gmail, Hotmail gibi mail adresleri işletmenize ait mail adreslerinin verdiği ciddiyeti sağlamayacaktır, bir web sitesi sahibi olduğunuzda işletmenize ait kurumsal bir mail adresininde sahibi olursunuz bu kurumsal kimlik oluşturmak için oldukça önem arz etmektedir.

Biriyle tanışıyorsunuz; belki bir iş ortaklı için ya da yeni bir sosyal çevre arkadaşlığı ona kartvizitinizi uzattığınızı düşünün yanınızdan ayrıldığında yapacağı ilk şeyin ne olduğunu sizde çok iyi biliyorsunuz öyle değil mi? Evet cevaplarını duyar gibiyim, yapacağı ilk iş cep telefonunu çıkarıp sizi araştırmak eğer kartvizitinizin üzerinde bir web site adresiniz varsa denemeyin keyfinize çünkü ilk izlenimin verilen karar üzerine etkisi %90'ken siz ilk araştırma esnasında başarılı bir çalışmayla istediğiniz şeyleri gösteriyor olacaksınız. Ayrıca bu paragrafta da web sitenizin neden mobil uyumlu web site olması gerektiğinin de altını çizmiş olduk.

STEBİLİŞİM'de yazılan bütün yazılar 5846 S.lı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu kapsamındadır, izinsiz kullanımın tespiti durumunda, hukuk büromuz gerekli yasal işlemleri haber vermeksizin başlatacaktır.

Paylaş

Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçin?

STEBİLİŞİM

Kurumsal Web Sitesi Tasarımı
Dijital Ajans Çözümleri

Uluslar arası aktif olarak hizmet veriyor olmanın gururunu yaşıyoruz.

kurumsal web site

Kurumsal web sitesi tasarımıyla rakiplerinizin bir adım önüne geçin. Üstün performans ve mobil uyumlu tasarımlarla farkınızı ortaya koyun.

Daha fazla bilgi

Web tabanlı yazılım

Şirketlerin ihtiyaçlarına yönelik web tabanlı tüm cihazlardan erişilebilen düşük maliyetli ve pratik yazılım çözümleri sunuyoruz.

Nasıl mı?

e-ticaret paketleri

Hedeflerinize uygun e-ticaret pakedini seçin ve online ticarete hemen başlayın! Dijital dükkanınız 1 günde hazır.

evet ben de lütfen 😊