E-ticaret Yazılımları

E-Ticaret sitesi tasarımında da STEBİLİŞİM olarak; alanımızda uzman olduğumuz işlerin başında gelen web sitesi tasarımı hizmetleri kapsamında her ölçekte şirketin dijital platformlarda ki ihtiyaçlarını karşılayarak sanal dünyada ki mağazanızın anahtarını size sunabilmektedir.

Müşterilerinin ihtiyaçlarını doğru analiz ederek tasarım ve teknolojiyi en iyi şekilde harmanlayan STEBİLİŞİM, projelerini hem web hem de mobil ortamlarda üst sıralara taşımaktadır.

Her projesinde ilk tekliften, proje teslimine kadar işin takibinde olan STEBİLİŞİM değişen ve güncellenen teknolojiler doğrultusunda projelerine güncelleme ve bakım desteği de sağlayarak ürettiği web sitesi ve mobil site projelerinin sürekli güncel kalmasını sağlar.

Projenin ilk adımı müşteriyi anlamaktır. STEBİLİŞİM beklentileriniz ve sitenizim amacı doğrultusunda proje dosyanızı hazırlar ve onayınıza sunar.

Proje onayından sonra tasarım ekibimiz tarafından tamamen size özel, markanızı/kurumunuzu doğru ve güçlü bir şekilde yansıtacak profesyonel bir tasarım çalışması yapılır.

Tasarım süreci boyunca gelişmeler STEBİLİŞİM tarafından müşterilerimize sunulur ve revizyon talepleri kısa sürede gerçekleştirilir. Tüm tasarımlarımız mobil uyumlu olarak hazırlanır.