Misyon & Vizyon

Web tasarım, web tabanlı yazılım ve dijital çözümlerimizde ülkenin en iyi kuruluşlarından birisi olabilmek için; misyonumuz, vizyonumuz ve tüm değerlerimize kenetleniyoruz.

MİSYONUMUZ;

STEBİLİŞİM olarak misyonumuz; en kaliteli hizmeti, hizmet sonrası desteği, müşterilerimizin güvenliğine, toplumsal hizmet bilincine, beşeriyetçi ve ahlaki prensiplere bağlı, bilimsel bilgi ve araştırma sonuçlarını uygulayan, müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde karşılayan, yetenekli yazılımcı ve tasarımcıların topluma kazandırılmasını sağlayan örnek gösterilen kurumsal bir yapı olmaktır.

VİZYONUMUZ;

  • Eğitim ve araştırma çalışmalarıyla Türkiye'de ve dünyada yazılım dünyasının gelişimine katkıda bulunan,
  • Modern yazılım ve tasarım teknolojisinin tüm olanaklarını kullanarak tasarım, web tasarım ve yazılım çözümlerini en iyi şekilde sağlayan,
  • Müşterilerimize etik ilkelerden ödün vermeden, müşteri haklarına saygı duyarak, kaliteli tasarım, web tasarım ve yazılım çözümleri sunan,
  • Tüm çalışanlarına sürekli gelişim fırsatları sunarak aynı zamanda konusunda tasarımcı ve yazılımcılar yetiştiren,
  • Ulusal ve uluslararası düzeyde önde gelen Tasarım ve Yazılım şirketi olmaktır.

DEĞERLERİMİZ

İnovasyon, girişimcilik ruhu, açık fikirlilik, mükemmellik arayışı; bu değerler STEBİLİŞİM'in genetik kodunda saklıdır. Bugüne kadar ekiplerimizin günlük faaliyetlerinde bu değerler ifade bulmaya devam etmektedir.

ETİK İLKELERİMİZ

Dürüstlük, Saygı, Cesaret ve Şeffaflık İlkelerimiz bizim kültürümüzü şekillendirir ve itibarımızın temelini oluştururlar; tüm ekibimiz tarafından bilinmeleri ve kabul edilmeleri gerekmektedir.