Web Tasarım

STEBİLİŞİM, alanında uzman olduğu işlerin başında gelen web tasarım ve mobil site hizmetleri ile her ölçekte şirketin dijital platformlardaki ihtiyaçlarını karşılayacak çözümleri sunabilmektedir.

Projenin ilk adımı müşteriyi anlamaktır. Müşterilerinin ihtiyaçlarını doğru analiz ederek tasarım ve teknolojiyi en iyi şekilde harmanlayan STEBİLİŞİM, projelerini hem web hem de mobil ortamlarda üst sıralara taşımaktadır.

Her projesinde ilk tekliften, proje teslimine kadar işin takibinde olan STEBİLİŞİM değişen ve güncellenen teknolojiler doğrultusunda projelerine güncelleme ve bakım desteği de sağlayarak ürettiği web sitesi ve mobil site projelerinin sürekli güncel kalmasını sağlar.

Proje onayından sonra STEBİLİŞİM tasarım ekibimiz ve art direktörlerimiz tarafından tamamen size özel, markanızı/kurumunuzu doğru ve güçlü bir şekilde yansıtacak profesyonel bir tasarım çalışması yapılır.

Tasarım süreci boyunca gelişmeler STEBİLİŞİM tarafından müşterilerimize sunulur ve revizyon talepleri kısa sürede gerçekleştirilir. Tüm tasarımlarımız mobil uyumlu olarak hazırlanır.

WEB TASARIM KATEGORİLERİ

Kurumsal Web Sitesi

Kurumsal web sitesi tasarımı kurumların kendilerini tanıtmaları, hizmet ve ürünleri hakkında bilgi vermeleri, iletişim ve adres bilgilerinin paylaşımı gibi amaçlarla tasarlanan web siteleridir. Kurumsal web sitelerine e-ticaret modülleri ve özel web yazılım projeleri entegre edilebilir.

Kişisel Web Sitesi

Kişisel web sitesi tasarımı kişilerin kendilerini tanıtmaları, hizmet ve ürünleri hakkında bilgi vermeleri, portfolyo veya becerilerini göstermeleri, iletişim ve adres bilgilerinin paylaşımı gibi amaçlarla tasarlanan web siteleridir. kişisel web sitelerine de kurumsal web sitelerinde olduğu gibi özel web tabanlı yazılım modülleri entegre edilebilir.

Portal Web Sitesi

Portal web sitesi tasarımı haber, blog, sosyal paylaşım siteleri, belediye siteleri, emlak siteleri, soru cevap siteleri gibi bir çok içeriği bir arada barındıran web sitesi modelidir.

E-Ticaret Sitesi

E-Ticaret sitesi tasarımı kredi kartı veya banka baktı ile müşterileri ürün veya hizmet satışı yapabilme imkanı sunan web sitesi modelidir. Sadece ürün veya hizmet tanıtımı yapılacak sitelerin kurumsal web sitesi alt yapısında olması daha anlamlı ve performanslı olacaktır.

Web Yazılım Projeleri

Özel web tabanlı yazılım projelerinin değerlendirildiği alandır. Ön muhasebe programı, üretim takip yazılımı, paket program yazılımları, api entegrasyonları vb. geliştirmeler web yazılımı olarak adlandırılmaktadır. Yönetim paneli yazılımı da bir web yazılım projesidir.