Kurumsal Web Sitesi Tasarımı

  • Anasayfa
  • /
  • Kurumsal Web Sitesi Tasarımı
Kurumsal Web Sitesi Tasarımı

Kurumsal Web Sitesi Tasarımı

Kurumsal web sitesi tasarımı alanında lider yazılım şirketi olarak; yaratıcı kurumsal web siteleri tasarlamakta ve her geçen gün bu konuda kendimizi yenileyerek çalışmaya devam etmekteyiz.

STEBİLİŞİM olarak kurumların başlıca ihtiyacı olan kurumsal web sitesi çalışmalarında A'dan Z'ye çözüm sağlıyoruz.

STEBİLİŞİM olarak yazılımlarımız; wordpress, wix, joomla vb. hazır yazılımlar değildir. Yazılımlarımızın tamamı mühendislerimiz tarafından geliştirilen özel ve lisanslı yazılımlardır.

Kurumsal web sitesi tasarımı ve gelişmiş yönetim panellerimiz ile müşterilerinize en iyi kullanıcı deneyimini sunmanıza yardımcı oluyor ve kurumsal web sitesi tasarımlarında hizmet bazında en iyi fiyat garantisini sağlıyoruz.

Kurumsal Web Sitesi Özellikleri

Mobil uyumlu tasarım

Tüm tasarımlarımız %100 mobil uyumludur. Smart TV, akıllı telefonlar vb. tüm cihazlara otomatik olarak minimize veya maximize olarak en iyi kullanıcı deneyimini sağlar.

Gelişmiş yönetim paneli

Yönetim paneli web siteniz için tüm güncelleme işlemlerini yapacağınız size özel olarak tasarlanmış bir yönetici panelidir. Bu panel aracılığıyla web sitenizinde ki resim, yazı, video vb. tüm bilgileri güncelleyebilir; aynı zamanda yeni kategori ve sayfalar ekleyebilirsiniz.

Sınırsız sayfa ve kategori ekleme

Kurumsal web sitenize sınırsız sayfa ve kategori ekleyebilirsiniz. Sizi 5 sayfa, 10 sayfa ile asla kısıtlamıyoruz sınırsız sayfa ve kategori oluşturabilir ve tümünü yönetim paneliniz üzerinden kontrol edebilirsiniz.

Kurumsal Web Sitesi Fiyatları

Kurumsal web sitesi fiyatları tasarlanacak olan web sitesine göre değişmektedir. Detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak teklif al butonuna tıklayarak formu doldurabilir veya çağrı merkezimizden yazılım uzmanlarımız ile irtibata geçebilirsiniz.
Paylaş

Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçin?

STEBİLİŞİM

Kurumsal Web Sitesi Tasarımı
Dijital Ajans Çözümleri

Uluslar arası aktif olarak hizmet veriyor olmanın gururunu yaşıyoruz.

Kurumsal web sitesi

Kurumsal web sitesi tasarımı ve kurumsallaştırma programımız hakkında detaylı bilgi edinmek ister misiniz?.

Daha fazla bilgi

Web tabanlı yazılım

Şirketlerin ihtiyaçlarına yönelik web tabanlı tüm cihazlardan erişilebilen düşük maliyetli ve pratik yazılım çözümleri sunuyoruz.

Nasıl mı?

Dijitalleştirme

Siz işinize odaklanın, dijitali bize bırakın. Profesyonel ekibimiz sosyal medya hesaplarınızdan müşteri ilişkilerinize kadar sizin için çalışıyor.

evet ben de lütfen 😊