Mobil Uyumlu Web Sitesi

Mobil Uyumlu Web Sitesi

Mobil Uyumlu Web Sitesi

STEBİLİŞİM'den herkese merhaba bu makalemizde sizlere mobil uyumlu web sitelerden ve öneminden bahsedeceğim.

Mobil uyumlu web site; gerekli altyapısal çalışmalar ile site içeriğinizi kullandığınız cihazın ekran boyutunu algılarak görünümünü otomatik olarak ayarlayan sitelerdir.

Daha önce web site yaptırırken nelere dikkat etmeliyim konulu makalemizde kısaca değinmiştik; günümüzde internet kullanımın en yaygın kullanıldığı cihazlar cep telefonlarıdır bu sebeple eğer web siteniz mobil uyumlu bir siteyse ziyaretçi sayınızı kat kat arttıracaktır. Bu konuda hizmet aldığınız firmanın hassasiyeti ve çalışma prensipler çok önemlidir çünkü mobil siteler farklı ekran çözünürlüklerinde test edilerek içerikler ayarlanmalıdır. Mobil uyumlu sitelerde ziyaretcilerinize mobil telefonlarda ayrı bir içerik masaüstü bilgisayar kullanıcılarında ayrı bir içerik gösterebilirsiniz. Mobil uyumlu sitelerde sade ve şık tasarımlar tercih edilmelidir.

Paylaş

Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçin?

STEBİLİŞİM

Kurumsal Web Sitesi Tasarımı
Dijital Ajans Çözümleri

Uluslar arası aktif olarak hizmet veriyor olmanın gururunu yaşıyoruz.

kurumsal web site

Kurumsal web sitesi tasarımıyla rakiplerinizin bir adım önüne geçin. Üstün performans ve mobil uyumlu tasarımlarla farkınızı ortaya koyun.

Daha fazla bilgi

Web tabanlı yazılım

Şirketlerin ihtiyaçlarına yönelik web tabanlı tüm cihazlardan erişilebilen düşük maliyetli ve pratik yazılım çözümleri sunuyoruz.

Nasıl mı?

e-ticaret paketleri

Hedeflerinize uygun e-ticaret pakedini seçin ve online ticarete hemen başlayın! Dijital dükkanınız 1 günde hazır.

evet ben de lütfen 😊