Tam Havuzculuk Kurumsal Web Tasarım ve Yazılım

Tam Havuzculuk kurumsallığını yansıtmak, sektörde değer kazanmak için kurumsal web tasarım ve yazılımında www.stebilisim.com'a güvendi.

PROJE DETAYLARI

Tam Havuzculuk Kurumsal Web Tasarım ve Yazılım

Verdiğimiz tüm hizmetler ve yaptığımız tüm çalışmalarımızla sektörün en iyisi olmaktır.

Vizyonuyla yola çıkan Tam Havuzculuk, 1986 senesinde yabancı şirket ortağının vefatı ile hisseleri şirketimiz kurucu ortağı tarafından satın alınarak, T.C. vatandaşı ailenin fertlerinden oluşan Anonim Şirkettir. kurulduğu günden bu güne kadar iştigal konusu ile Alman firmalarının Türkiye Genel Mümessilliklerini yapmış ve halen yapmaktadır.

Tam Havuzculuk'la tanıştığımız zaman kendilerinin 2000'li yılların başında yaptırdıkları halihazırda bir web siteleri mevcuttu fakan günümüzde mobil kullanıcı sayısının yoğun artışı sebebiyle mobil uyumlu yeni bir sisteme ihtiyaçları olduğundan bahsettiler; bizde mobil uyumlu website üzerine yaptığımız detaylı çalışma örneklerini sunduk ve sonra onlar için neler yapabileceğimiz üzerine konuştuk ve değerli müşterimizin taleplerini dinleyerek proje sürecine giriş yaptık. Sonuç ortaya çıktığında onları mutlu görmek bize gurur verdi.

STEBİLİŞİM ailesi olarak kendilerine hoş sohbetleri ve misafirperverlikleri için ayrıca teşekkür eder işlerinde başarılı olmalarını canıgönülden dileriz.

CANLI GÖR BUNA BENZER BİR ÇALIŞMA İSTİYORUM
  • Pin It
  • Facebook'ta Paylaş

0850 346 58 16

Detaylı bilgi almak için hemen bizi arayın

HEMEN ARA TEKLİF AL

MÜŞTERİ GİRİŞİ

Şifremi Unuttum?

TIKLA ARA
WhatsApp
BAŞA
DÖN