Turk Consultant Kurumsal Web Tasarım ve Yazılım

Turk Consultant kurumsallığını yansıtmak, sektörde değer kazanmak için kurumsal web tasarım ve yazılımında www.stebilisim.com'a güvendi.

PROJE DETAYLARI

Turk Consultant

1987 yılından bu yana Türk Mühendislik Sanayisi emrinde çalışmış olan Uzman ve Deneyimli Kadrosuyla 2003 yılı itibarı ile kendi Turk Consultant adı ile hizmet vermektedir. 29 yıllık deneyimini doğruluk, dürüstlük ilkesinden çıkmadan, kanunlar çerçevesinde ve tamamen etik ve sınırlar içerisinde Danışmanlık Hizmetlerine yansıtmaktadır.

Mühendis ve Ekonomist ağırlıklı kadrosu sayesinde gerek yurt içinde ofisleri, gerekse yurt dışında temsilcilikleri ile çok hızlı hareket edebilme, müşterilerine analitik çözümler sunabilme, doğrudan sonuca gidebilme, doğru kontaklara kolay ulaşabilme ve bu sayede iş ortaklarının taleplerini kolayca çözebilme imkanına sahip.

Turk Consultant STEBİLİŞİM tarafından İngilizce ve Türkçe olarak sunduğu  Web tasarım ve yazılım hizmeti dışında özel olarak Bilgi İletişim Teknolojileri danışmanlığını Çözüm Ortaklığı kapsamında tarafımızdan karşılamaktadır.

Turk Consultant'a bize olan inançlarından dolayı teşekkür ederiz. Daima yanınızdayız.

CANLI GÖR BUNA BENZER BİR ÇALIŞMA İSTİYORUM
  • Pin It
  • Facebook'ta Paylaş

0850 346 58 16

Detaylı bilgi almak için hemen bizi arayın

HEMEN ARA TEKLİF AL

MÜŞTERİ GİRİŞİ

Şifremi Unuttum?

TIKLA ARA
WhatsApp
BAŞA
DÖN