Kurumsal Web Sitesi Fiyatları

  • Anasayfa
  • /
  • Kurumsal Web Sitesi Fiyatları
Kurumsal Web Sitesi Fiyatları

Kurumsal Web Sitesi Fiyatları

Kurumsal Web Sitesi Fiyatları

Kurumsal web sitesi yaptırmayı düşünenlerin google'da aradığı ilk başlıktır. Kurumsal web sitesi bir şirketin; yaptığı işleri tüm dünyaya sergileyebileceği, haber ve blog yazıları ile kullanıcıları bilgilendirebileceği, ulaşım ve iletişim bilgilerinin olduğu ve şirket ile ilgili bilgilerin sergilendiği bir web tasarım modelidir. Kurumsal web site fiyatları ve kurumsal web site fiyatlarının çok fazla değişiklik gösterme sebeplerini bu yazımıda sizler için açıkladık.

İşin aslına bakacak olursak güvenilir bir web tasarım firması bulmak günümüzde oldukça zor. Bir web sitesi yaptırmaya karar verip bu siteyi ucuza getirmeye çalışan bir çok kişi sonunda hüsrana uğramıştır bunun birinci sebebi bu mesleğin alaylı yapılabiliyor olmasıdır daha önce ki yazılarımızda web site yaptırırken nelere dikkat etmeniz gerektiğinden detaylı olarak bahsetmiştik. 2018 yılında yapılan bir anket sonucunda  800 Türk Lirası'na kadar ücret ödenerek yaptırılan web sitelerinde destek almaya çalışan kişilerin %98'i istediği desteği alamıyor; 1500 Türk Lirası'na kadar ücret ödenerek yaptırılan web sitelerinde destek almaya çalışan kişilerin %30'u istediği desteği alamıyor; ayrıca bu sitelerin %65'i Google'ın hizmete sunduğu web sayfalarınızın tüm cihazlarda daha hızlı olmasını sağlayan PageSpeed Insights testinde başarıyı yakalayamıyor.

Google'ın hizmete sunduğu web sayfalarınızın tüm cihazlarda daha hızlı olmasını sağlayan PageSpeed Insights testini sizde kolayca web siteniz için uygulayabilirsin; sayfaya giriş yaptıktan sonra tek yapmanız gereken şey web site adresinizi yazmak olacak; bu testten mobil için %70 ve masaüstü için %80 oranlarını yakalamanız çok önemli olacaktır. Bu oranları yakalamanın önemini size bir örnekle açıklayalım. 

Google Adwords üzerinde bir reklam verdiğinizi ve rakip firmanında sizinle aynı bütçe ile bir reklam verdiğini düşünün; rakip firmanızın PageSpeed Insights testinde ki oranı sizden yüksekse onun reklamı sizinle aynı parayı ödemesine rağmen daha üst sırada yayınlanacaktır hatta puanlarınız çok düşük ise sizden daha düşük bütçe ile reklam verenler dahî sizin üzerinizde konumlandırılacaktır.

Değişken Kurumsal Web Site Fiyatları

Kurumsal web sitesi fiyatlarında ki uçurum derecede değişiklik gösterimesinin en büyük sebebi; bu mesleği hobi edinen yaptığı çalışmalarda fatura kesmeyen ve sözleşme yapmayan kendini freelancer olarak tanıtan kişilerin; Wordpress, joomla vb. hazır web sitesi şablonlarını kullanarak ortaya çıkardığı işlerdir. Bu kişilerin hazır şablonlarla ortaya koyduğu tasarımlar sadece yarım saatini alarak tamamlanmaktadır.

Diğer tarafa bakacak olursak vergi mükellefi, kurumsal bir web sitesi için haftalarını ayıran, her çalışmasında müşterisinin haklarını açıkla bildiren sözleşmeler sunan, aradığınızda her daim ulaşabileceğiniz bir çağrı merkezi ile hizmet veren, müşterisine özel olarak geliştirdiği ihtiyaçlarını tam olarak karşılayabilecek bir yönetim panelini hazır şablonlar kullanmadan tasarlayan bir firma bulunuyor; bu firmanın bahsedilen kişilerin verdikleri fiyatı vermesi çok fazla mümkün olmuyor. 

Sizler için ortalama kurumsal web sitesi fiyatlarını araştırdık ve bir tablo hazırladık.

Kurumsal Web Sitesi Fiyatları
Site Türü Minimum Fiyat Maximum Fiyat ORTALAMA STEBİLİŞİM FİYATI NELER İÇERİR?
Basit Düzey Kurumsal Web Sitesi 1.000,00 TL 5.500,00 TL 3.500,00 TL + KDV Standart kurumsal web sitesi tasarımı içerir.
Orta Düzey Kurumsal Web Sitesi 3.000,00 TL 27.000,00 TL 9.500,00 TL + KDV Ek olarak; Haber, Blog, sektörel ürün yönetimi içerir.
Üst Düzey Kurumsal Web Sitesi 5.000,00 TL 60.000,00 TL 26.000,00 TL + KDV Ek olarak; Müşteri kaydı, Müşteri yönetim modülü, firma ismi ile toplu sms modülü içerir.

 

2019 yılı kurumsal web sitesi fiyat ortalamaları ve STEBİLİŞİM kurumsal web sitesi fiyatları karşılaştırması.

 

Paylaş

Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçin?

STEBİLİŞİM

Kurumsal Web Sitesi Tasarımı
Dijital Ajans Çözümleri

Uluslar arası aktif olarak hizmet veriyor olmanın gururunu yaşıyoruz.

kurumsal web site

Kurumsal web sitesi tasarımıyla rakiplerinizin bir adım önüne geçin. Üstün performans ve mobil uyumlu tasarımlarla farkınızı ortaya koyun.

Daha fazla bilgi

Web tabanlı yazılım

Şirketlerin ihtiyaçlarına yönelik web tabanlı tüm cihazlardan erişilebilen düşük maliyetli ve pratik yazılım çözümleri sunuyoruz.

Nasıl mı?

e-ticaret paketleri

Hedeflerinize uygun e-ticaret pakedini seçin ve online ticarete hemen başlayın! Dijital dükkanınız 1 günde hazır.

evet ben de lütfen 😊