Website Yaptırırken Nelere Dikkat Edilmeli

  • Anasayfa
  • /
  • Website Yaptırırken Nelere Dikkat Edilmeli
Website Yaptırırken Nelere Dikkat Edilmeli

Website Yaptırırken Nelere Dikkat Edilmeli

STEBİLİŞİM'den herkese merhaba bu makalemizde bir web site yaptırmaya karar verdiğinizde nelere dikkat etmeniz gerektiğine değineceğiz.

Bir web sitesi yaptırmaya karar verdiğinizde ilk dikkat etmeniz gereken husus web sitenizi yaptırdığınız yer; çünkü bu alanda bir çok kişi freelance(bağımsız serbest) çalışan kişi var tabi ki bunlar kötüdür sakın tercih etmeyin diyemem ama benim tavsiyem bu alanda profesyonel olarak hizmet veren yerlerle çalışmanız bunun için de hizmet aldığınız yerin sabit bir telefonu sabit bir adresi olması şart.

Hizmet sözleşmesi; anlaşma sağladığınız firmayla mutlaka iki tarafında haklarını koruyan bir hizmet sözleşmesi hazırlanmalı ve maddeler hanlinde taahhüt edilen tüm konulara değinilmeli.

Teknik özellikler çok önemli; hizmet aldığınız firmadan içerik güncelleme ile alakalı özel bir destek almıyorsanız mutlaka bir yönetim paneliniz olmalı eğer bir yönetim paneliniz olmazsa site içeriklerinizi güncellemeniz imkansız bir hal alabilir. Tavsiyemiz; tercihinizin yönetim panelli web sitelerden yana olması.

Mobil uyumluluk; eğer sadece masaüstü bilgisayar kullanıcılarına hitap etmek gibi bir amacınız yoksa günümüz teknoloji çağında internet yoğun olarak cep telefonlarında kullanılıyor bu sebeple mobil uyumlu web siteler tercih ederseniz web site ziyaretçilerinizi ikiye katlamış olursunuz.

Tercihleriniz ile mutlu olmanı dilerim.

STEBİLİŞİM'de yazılan bütün yazılar 5846 S.lı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu kapsamındadır, izinsiz kullanımın tespiti durumunda, hukuk büromuz gerekli yasal işlemleri haber vermeksizin başlatacaktır.

Paylaş

Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçin?

STEBİLİŞİM

Kurumsal Web Sitesi Tasarımı
Dijital Ajans Çözümleri

Uluslar arası aktif olarak hizmet veriyor olmanın gururunu yaşıyoruz.

kurumsal web site

Kurumsal web sitesi tasarımıyla rakiplerinizin bir adım önüne geçin. Üstün performans ve mobil uyumlu tasarımlarla farkınızı ortaya koyun.

Daha fazla bilgi

Web tabanlı yazılım

Şirketlerin ihtiyaçlarına yönelik web tabanlı tüm cihazlardan erişilebilen düşük maliyetli ve pratik yazılım çözümleri sunuyoruz.

Nasıl mı?

e-ticaret paketleri

Hedeflerinize uygun e-ticaret pakedini seçin ve online ticarete hemen başlayın! Dijital dükkanınız 1 günde hazır.

evet ben de lütfen 😊